Mažiausios darbo vietos biure įrengimas

Ko reikia geram biurui? Tą turbūt gali pasiūlyti KONVERSUS naujų biurų nuoma Kaune. Reikia patogaus susisiekimo su įvairiomis miesto dalimis, reikia didelių ir mažų erdvių, tenkinančių įvairius poreikius tiek laisvai samdomiems darbuotojams, tiek įvairioms didelėms įmonėms, kurioms galbūt prireikia ofiso per visą aukštą. Reikia ir patogaus patekimo į patalpas negailiesiems. Tačiau šiandien mes pakalbėsime apie pačias mažiausias įmanomas erdves darbui. Pačius mažiausius kambarėlius, kuriuose galima užsiimti kūryba, darbais ir kartu dalintis bendras erdves.

Galima tilpti ir į vieną kvadratinį metrą

Nepatikėsite, bet pats mažiausias biuras gali tilpti vos į vieną kvadratinį metrą. Aišku, jeigu toks bus visas biuras, kad į jį patekę iškart atsidursite keistoje kvadratinio metro erdvėje, pasijusite galbūt šiek tiek tarsi uždaryti spintoje. Tačiau atviroje bendroje darbo erdvėje tiek ploto, skirto vienam darbuotojui, gali tikrai pakakti. Taip galima absoliučiai sutaupyti, nuomojantis patalpas ir darbo vietą. Ko reikia tame darbuotojui reikalingame darbo kamputyje? Žinoma, staliuko, ant kurio būtų galima pasidėti kompiuterį. Taip pat kompaktiškai ir protingai išnaudojant erdves, vertėtų aukščiau ant sienos sukabinti lentynas ir spinteles. Ten darbuotojas galės susidėti įvairius daiktus. Tai daug geriau nei įgrūsti spintelę po stalu, o paskui svarstyti, kur pasidėti kojas.

Kaip papildoma vieta – bendros erdvės

Įdomus sprendimas ieškant geriausios darbo vietos – bendrų erdvių išnaudojimas. Tai tikrai gali būti labai teisingas pasirinkimas, tereikia pagalvoti, ką galite padaryti geriausio. Jeigu visgi nuomojatės bendras patalpas, skirkite minimaliai vietos asmeninėms darbo vietos. Tiek, kiek iš tiesų reikia. O tuomet didžiulę dalį savo laiko ten ir praleisite. Tačiau kartais turėsite kitų poreikių: nueiti į tualetą, pasidaryti virtuvėlėje kavos, prisėsti kažkokioje erdvesnėje patalpoje pailsėti ar pageneruoti idėjų, turėti susitikimą susitikimų kambaryje. Tad verta nuomotis darbo vietą tokiame biure, kuriame iš tiesų būtų ir vietos toms bendrosioms poilsio erdvėms.

Svarbu, kurioje miesto dalyje yra biuras

Aišku, renkantis vietą biurui, kad ir koks jis viduje bus tobulas, verta ir atsižvelgti į vietą mieste. Tai turi būti vieta, kurią jūs galėtumėte patogiai pasiekti pėsčiomis ar savo transportu nuo namų. Tai turi būti vieta, kurioje apskritai jums yra malonu atsidurti ir netenka galvoti, kad kažkas čia galbūt yra negerai. Tokiose miesto erdvėse galima surasti puikių biurų pastatų ir juose įsikūrus jaustis tikrai puikiai.

1 mintis apie “Mažiausios darbo vietos biure įrengimas”

  1. Labai geras sprendimas yra biuro pertvaros, suteikiančios privatumo kiekvienam darbuotojui. Juk kartais jo tikrai reikia. Yra žmonių, tiesiog negalinčių susikaupti, matydami pašalinius prieš save ar jaučiantys, kad juos stebi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>