Kokį televizorių rinktis?

Visi įmantrūs televizorių pavadinimai tokie, kaip 4K, LED, Smart TV, OLED ir pan. tam, kuris šiuo metu pradėjo paieškas, tikriausiai atrodo kažkas nežemiško, tačiau viskas kur kas paprasčiau, nei iš pradžių gali pasirodyti. Dažniausiai ieškomi televizoriai pigiau, o kaip jie vadinasi ar kokias galimybes suteikia tam, kuris jį žiūrės, tampa nesvarbios. Ir be reikalo. Šiuolaikinės galimybės leidžia išsirinkti tokį įrenginį, kuris leis mėgautis įvairiausiomis laidomis, stebėti varžybas geriausiame vaizdo formate bei mėgautis kokybiška garso sistema klausant geriausios muzikos internetu.

4K ar HD? Taip apibūdinama ekrano raiška (pikseliai). Jei pavadinimai jums mažai ką sako, tai atminkite paprastą patarimą – kuo didesnis skaičius nurodytas šalia šių užrašų, tuo geresnė raiška. Dabar labai populiarūs 4K televizoriai, kurie puikiai atkuria vaizdo kokybę, o kaina už tokį televizorių daugeliui tikrai atrodo gera. Pagrindinis privalumas yra tas, kad maži objektai, kurie atvaizduojami televizoriuje turi daugiau aiškumo ir ryškumo lyginant su HD. Daugiausia televizorių yra LED, kurių foninis apšvietimas yra iš foninio ir kraštinio apšvietimo. Juose rodomi aukštos kokybės vaizdai, o kaina yra daugeliui prieinama. Taip pat yra OLED televizoriai, kurie yra daug brangesni, nei LED. Vaizdo kokybė yra labai aukšta, todėl išgaunamas puikus matymas. O kas gi yra Smart TV? Paprastai sakant, tai televizoriai, kurie turi internetą. Taigi, interneto prijungimas prie televizoriaus belaidžiu „Wi–fi“ arba tiesiai per kabelį reiškia, kad turite išmanųjį Smart TV. O su internetu, kaip jau tikriausiai žinote, televizoriaus galimybės tampa neribotomis, todėl žiūrėti įvairiausius filmus, laidas ar klausytis muzikos bei bendrauti su draugais, ar artimaisiais galėsite sėdėdami ant sofos per savo televizorių. Argi ne puiku?

Televizorių pavadinimai ir įvairios jų papildomos funkcijos gali klaidinti pirkėją, kuris nesupranta tokių sutrumpinimų, kaip aukščiau jau paminėjome. Vis dėl to, svarbu žiūrėti tam tikrus parametrus, o pavadinimus galite greitai išsiaiškinti. Svarbi tampa kaina. Daugelis ieško, kur parduodami televizoriai pigiau, todėl geriausia ieškoti internetu. Suraskite patinkantį modelį ir sužinokite, kuri parduotuvė siūlo geriausią kainą. Kitas svarbus kriterijus – ekrano dydis. Suraskite internete rekomendacijas pagal sėdimą atstumą. Ten aiškiai nurodyta, kokio dydžio įstrižainės televizorius bus tinkamas tokiam atstumai, kuris yra jūsų namuose nuo sėdėjimo vietos iki televizoriaus. Ne mažiau svarbūs ir kiti parametrai, tačiau čia paminėti esminiai, o visa kita priklauso nuo to, kiek turite pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>