Kas svarbu, perkant internetu

Jeigu perkate 1a.lt ar bet kurioje kitoje interneto parduotuvėje, visada reikia gerai pažiūrėti, ką perkate, ar tinkamoms to pirkimo sąlygos. Štai universalūs patarimai, į ką visuomet reikėtų atkreipti dėmesį, perkant internetu.

Kada gausite prekę – kaip sužinoti tiksliai

Tiek perkant 1a.lt interneto parduotuvėje, tiek kitose vietose, visada labai svarbų vaidmenį vaidina prekių pristatymas. Tikriausiai, jeigu kažką perkate, žinote ir kada jums to daikto reikės. Gal galvojate, kad jo jums reikės poryt. Gal perkate tai, ką dovanosite per gimtadienį ar kitą šventę, todėl yra ir tikslus laikas, kada jūs norėsite tą prekę gauti. Tad, jeigu užsakinėjate tai, ko jums reikia tam tikru metu, pažiūrėkite prie prekės esančią informaciją ir atkreipkite dėmesį, kada prekė bus jums pristatyta. Taip pat galite visada ir paskambinti pasitikslinti, ar tikrai prekę gautumėte tada, kada nurodyta. Jeigu terminas jums itin svarbus. Tokiu atveju, sužinosite atsakymą, nes konsultantai matys visą informaciją apie prekę ir jums galės ją pateikti. Pavyzdžiui, yra viena interneto parduotuvė, prekiaujanti foto technika. Tereikia pasižiūrėti į atsiliepimus internete ir suprasite, kad parduotuvė iš tiesų neturi prekių, kurias skelbiasi pardavinėjanti, ir užsakinėja iš kažkur toli, jokio sandėlio nėra. Taigi, prekės visada pristatomos ne greitai. Paskambinus galite ir sužinoti, per kiek laiko iš tiesų realu prekę gauti.

Kur prekes galite atsiimti

Tam, kad būtumėte patenkinti, pirkdami internetu taip pat pasidomėkite ir, kur prekes paskui atsiimsite. Jeigu jau darote sprendimą pirkti, tai iš pradžių pažiūrėkite, kokios yra pristatymo sistemos. Pavyzdžiui, gal jums nepatogu, jeigu atneša į namus, o nėra galimybės pasiimti iš paštomato. Kai kurie žmonės tiesiog nemėgsta, kai į jų namus ateina kurjeris. Juo labiau tuomet, kai ten gyvena tik vieniša moteris, bijanti visokių užpuolikų. Taigi, įsitikinkite, kad parduotuvė, kurioje perkate, suteikia visas jums tinkančias prekių atsiėmimo sąlygas: siunčia paštu, paštomatu, pristato į namus, biurą, ar leidžia nemokamai atsiimti prekių atsiėmimo punkte.

Kokia prekės kaina, lyginant su kitomis parduotuvėmis

Taip pat verta pasidomėti ar parduotuvė, iš kurios perkate, parduoda ta pačia kaina kaip ir kitos parduotuvės. Pavyzdžiui, su 1al.lt galėtų konkuruoti keletas patikrintų parduotuvių. Visada verta pažiūrėti, kiek tas pats daiktas kainuoja vienur ir kitur, gal ir akciją kokią rasite. Taip pat į kainą nepamirškite įskaičiuoti ir atvežimo kainos bei įvairų administravimo mokesčių, jeigu tokių yra.

Ar tikrai tai ta prekė, kurios jums reikia

Jeigu perkate elektroniką, kažkokius daiktus buičiai, kurie turi sudėtingų prietaisų, arba kurie būtinai turi tikti pagal dydį ar tam tikrus parametrus, tai gerai pažiūrėkite, ar tai tikrai ta prekė, kurios jums ir reikia. Kadangi būna dažnai ir taip, kad prekė, kurios jums reikia, yra visai kita, atrodo visai kitaip. Pirkdami internetu būtinai skaitykite parametrus, jie turi būti kažkur prie prekės aprašymo. Tik gerai įsiskaitę į informaciją, galėsite pasakyti, ar tai yra tai, ko jums reikia.

Ar klientų aptarnavimo konsultantai paslaugiai bendrauja

Geroje interneto parduotuvėje turėtų būti užtikrintas tinkamas bendravimas. Pavyzdžiui, turėtų būti telefono numeris, kuriuo gali paskambinti. Arba, jeigu yra elektroninis paštas, kuriuo galima kreiptis, tai turėtų būti ir tas, kas atrašinės į jūsų laiškus. Kartais yra ir online pokalbio langelis, kuris labai padeda daug ką išsiaiškinti.

Kokios prekės grąžinimo sąlygos

Taip pat visada reikėtų galvoti ir apie tai, kokios bus prekės grąžinimo sąlygos, kadangi nežinote, ar prekė jums tiks. Kai perkate fiziškai, galite daugiau mažiau suprasti, ar prekė jums tinkama, tačiau ir tai – normalios patikimos parduotuvės leidžia ateiti su čekiu ir prekę grąžinti, jeigu ji netinka. Tik ne maisto produktą, žinoma. Tačiau jeigu prekė yra kitokia, jeigu tai buitinė technika ar pan., dar galima susitarti ir grąžinti. O štai interneto parduotuvės pagal įstatymus turi suteikti grąžinimo galimybę, kada prekę grąžinate per 14 dienų ir tą padarote nemokamai, o jums grįžta sumokėti už prekę pinigai. Taigi, pirkdami prekę, įsitikinkite, kad viskas yra gerai ir galite tokiu būdu būti užtikrinti dėl prekės grąžinimo.

1 mintis apie “Kas svarbu, perkant internetu”

  1. Perkant internetu labai svarbu žinoti, ko tiksliai Tau reikia, nes jeigu nežinosi tikslaus daikto modelio ar išmatavimų tuomet teks grąžinti. Aš manau visada gerai yra nueiti į parduotuvę pažiūrėti panašaus daikto ir tada pirkti internetu, nes internete dažniausiai viskas pigiau būna apie 20-30%, o tada užsisakyti ir parsisiųsti. Aš taip dariau, kai stačiau namą. Dažnai nueidavau apsižiūrėti vidaus apdailos prekes į didžiuosius statybos medžiagų centrus, o tada užsisakydavau. Daugiausiai sutaupiau, kai pirkau granulinį katilą, o užsisakius atėjo geras ir kokybiškas.
    https://www.katilai.lt/granuliniai-katilai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>