Kaip pasirinkti stūmoklinį kompresorių – didelė kompresorių pasiūla individualiems poreikiams

Nepriklausomai nuo to, kokios vertės pirkinį renkamės, paprastai apsvarstome kelias mūsų sprendimo alternatyvas. Tiesa, tam tikrais atvejais platus prekių pasirinkimas sukelia daugiau sunkumų, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei jums reikalingas kompresorius, turite įvertinti įvairius techninius duomenis, kurie būtų aktualūs vienoje ar kitoje situacijoje. Didelė kompresorių pasiūla orientuota į individualius pirkėjų pageidavimus, todėl galite būti tikri, kad atrasite jums tinkamiausią variantą, nesvarbu, ar ieškote kompresoriaus individualiam naudojimui ar pramoniniams tikslams.

Kokiais kriterijais vadovaujamės?

Svarbiausias darbas, renkantis kompresorių – kuo tiksliau apibrėžti, kam jis bus naudojamas. Tai padės nusakyti technines prietaiso savybes, kurios jums bus aktualios darbo metu. Tiesa, kalbant apie kompresoriaus tipus, dažniausiai klaidingai nurodomos tokios savybės kaip „neužimantis daug vietos“ arba skambios frazės „pati galingiausia darbo technika“. Iš tiesų minėtoji charakteristika nenurodo nei realios įrangos galios, nei jos eksploatacijos termino, nei pritaikymo galimybių. Praktika rodo, kad bene labiausiai paplitusi kompresorių rūšis yra stūmokliniai kompresoriai, vertinami dėl itin patrauklios kainos ir lengvo transportavimo. Be to, priešingai nei sraigtiniai kompresoriai, stūmoklinė įranga sunaudoja mažiau elektros energijos, dirba tyliau ir patogiau.

Tiesioginės pavaros kompresoriai ir kompresoriai su diržine pavara

Rinkdamiesi jūsų lūkesčius atitinkančią techniką, turėtumėte žinoti, kad kompresoriai dar skirstomi į tiesioginės pavaros oro kompresorius ir kompresorius su diržine pavara. Tiesioginės pavaros kompresoriai tinka tiek naudojimui buityje, tiek kaip oras pramonei. Tai pusiau profesionali įranga, prisitaikanti prie individualių pirkėjo poreikių. Savo pavadinimą jie gavo dėl to, kad įrangos siurblys yra prijungtas tiesiai su elektros variklio ašimi. Svarbiausi minėtojo sprendimo privalumai yra didesnė technikos galia ir optimalus aušinimas, be to, šie kompresoriai pasižymi patogiu ir saugiu naudojimu, yra lengvai transportuojami.

Kompresoriai su diržine pavara gali būti vienos arba dviejų pakopų. Pastarieji paprastai pasirenkami pramoniniam naudojimui (juos renkasi autoservisai, statybos įmonės, pakavimo bendrovės ir pan.), kadangi technika užtikrina aukštą efektyvumo lygį ir puikiai tinka didelės apkrovos darbui. Svarbiausi kompresorių su diržine pavara privalumai yra nedidelis triukšmo lygis, ilgas eksploatacijos laikas, efektyvi aušinimo sistema. Be to, šie kompresoriai turi specialų indikatorių, kuris parodo tepalo lygį, nesirūpinant galimu kompresoriaus ištuštėjimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>