Kada keičiame stiklus automobiliams ir kada juos remontuojame?

Vairavimas yra ne tik malonus užsiėmimas, leidžiantis atsipalaiduoti ir pasimėgauti nepriklausomybės jausmu, bet ir būtina kasdienės veiklos ar darbo dalis. Tiesa, kad būtume patenkinti vairavimo kokybe, būtume tikri savo ir kitų eismo dalyvių saugumu, turime rūpintis tinkama transporto priemonės eksploatacija. Dėl šios priežasties reguliariai keičiame stiklus automobiliams ir atliekame skubius remonto darbus. Automobilių stiklų profesionalai ragina neatidėlioti stiklo tvarkymo darbų, kadangi bandydami sutaupyti galite stipriai pralošti ir sumokėti dvigubai daugiau, nei planavote.

Kodėl negalima atidėlioti stiklo remonto ir keitimo darbų?

Automobilio stiklas turėtų būti remontuojamas tuomet, kai pastebėjote pirmuosius pažeidimus, t. y. ant stiklo atsirado įdauža, įskilimas ar kitoks pažeidimas. Taip pat tuomet, jei stiklas yra gana stipriai subraižytas, todėl ribojamas jūsų matomumas. Nepamirškite, kad bet kokie trikdžiai kelyje gali turėti rimtų pasekmių vairavimo kokybei, todėl jie neturėtų būti ignoruojami. Be to, kuo greičiau pradėsite remonto darbus, tuo daugiau pinigų sutaupysite. Jei įdauža ims plisti, ji gali apimti didesnį stiklo plotą, o tuomet būsite priversti stiklą keisti, nors ši procedūra yra gerokai brangesnė ir sudėtingesnė.

Kaip elgtis, jei ant stiklo atsirado įdauža?

Jei ant stiklo pastebėjote pažeidimą, užklijuokite šią vietą lipnia juosta, kad apsaugotumėte nuo drėgmės ir purvo. Jei įdaužos nepastebėjote iškart, gali būti, kad vieta jau bus išpurvinta, todėl visų pirma pasistenkite pašalinti matomus nešvarumus ir tuomet klijuokite lipnią juostą. Kitas žingsnis – pristatyti automobilį stiklų meistrams, kurie įvertins stiklo pažeidimo pobūdį ir pasiūlys konkrečiu atveju tinkamiausią sprendimą. Šiuo atveju labai svarbu bendrauti su patyrusiais meistrais, kurie domisi klientų lūkesčiais ir siekia pasiūlyti konkrečiu atveju geriausius sprendimus, pvz., AGN stiklai atlieka profesionalius remonto ir stiklų keitimo darbus, naudoja žinomų gamintojų stiklus ir taiko šiuolaikinius technologinius sprendimus, kad savo klientams galėtų pasiūlyti tai, kas geriausia.

Kada remontuoti, kada keisti?

Nors remonto darbai yra efektyvus, paprastas, greitas ir išlaidas taupantis sprendimas, kuris vos per pusvalandį leidžia sugrąžinti pirminį stiklo tvirtumą ir apsaugo nuo galimų stiklo keitimo darbų, vis dėlto, tam tikrose situacijose stiklas negali būti remontuojamas, pvz., jei pažeidimo skersmuo yra gana didelis, jei įdauža yra nepatogioje, t. y. vairuotojo regimoje, zonoje, jei stiklas yra itin subraižytas ir nebeatitinka eksploatacijos reikalavimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>