Idėjos fotosesijai Vilniuje

Nesvarbu, ar esate jaunavedžiai sostinėje, ar tiesiog gražių nuotraukų norinti turėti mergina, žino geras fotografas Vilnius yra puiki vieta sukurti kelias nepamirštamas fotosesijas. Kur fotografuoti Vilniuje ir sukurti tuos gražius vaizdus? Štai keletas idėjų.

Prie Katedros aikštės ir senamiestyje

Jeigu norite klasikinių nuotraukų, tai galbūt labiau tiks vestuvių fotosesijai Vilniuje, tuomet pasirinkite ir klasikines vietas: nesenstančias, amžinas. Mūsų gražioji Katedros aikštė visuomet bus puiki vieta fotosesijai. Taip pat ir visas senamiestis: puikioji Pilies gatvė ir kitos gražios vietos.

Konstitucijos pr.

Jeigu kuriate elegantišką, šiek tiek įžūlią ir seksualią fotosesiją, kuri Vilnių rodytų kaip tikrą dangoraižių ir verslo centrų didmiestį – tuomet vertėtų kurti aplinką fotosesijai Konstitucijos prospekte. Tai platus, puikiai išplanuotas, dangoraižių apsuptas prospektas. Ir čia tikrai visuomet galima sukurti puikią fotosesiją ir fotografiją.

Ant kalnų mieste

Visuomet gražus fonas, neturintis sau lygių – tai fonas iš viršaus. Vilniuje tokių kalnų, nuo kurių būtų galima fotografuoti, tikrai daug: tai ir Gedimino griūvantis kalnas, ir Trijų kryžių kalnas, ir Tauro kalnas, ir Karoliniškių atodangos, ir Naujosios Vilnios piliavietės, ir kalnas prie Belmonto bei kitos nuostabios vietos. Visada smagu jas prisiminti ir pamatyti savo gražių nuotraukų fone.

Daugiabučių rajonas

Įdomus pasirinkimas – fotosesija sovietinių daugiabučių rajone. Tokių rajonų Vilnius turi daugiau nei kiti miestai, o kai kurie iš tų rajonų atrodo lygiai taip pat kaip prieš 70 metų – niekas juose nepakeista, netvarkyta, nerenovuoti. Tokiose vietose tikrai įdomu padaryti keletą nuotraukų ir užfiksuoti tai, ką laikas tikrai vėliau pakeis.

Virš Geležinio vilko gatvės

Dar vienas būdas fiksuoti nuotraukas Vilniuje kaip tikrame didmiestyje – tai ant tilto virš Geležinio vilko gatvės. Taip pat tai gali būti ir kuris nors kitas tiltas ar viadukas virš judrios gatvės su keliomis eismo juostomis. Toks judėjimas ir vaizdas leidžia sudaryti įdomų vaizdą: fotografuojamas žmogus stabiliai lieka vienoje vietoje, o visi aplink juda žvėriškais greičiais.

Virš geležinkelio

O tai – ir romantiška, ir gražu, ir judru, ir įspūdinga. Iš tiesų virš geležinkelio galima sau sukurti itin patrauklius vaizdus. Tokiose vietose galima tikėtis įdomaus laiko vaizdo ir nepaprasto judrumo. Tai ir industrija, ir drauge jau istorinė transporto priemonė, ir kartu labai gražu, paprasta, smagu, romantiška. Gera vieta sukurti įvairaus tipo fotosesijoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>